Hlídané parkoviště pro osobní i nákladní vozidla na Praze 4 - Chodov (ul. Láskova). Hlídané parkoviště pro osobní i nákladní vozidla na Praze 4 - Chodov (ul. Láskova).

"P" Láskova

Kapacita:
276
Volno:
58


Vítáme Vás na webových stránkách
společnosti VAPEKAM Service s.r.o. !
Co v systému najdete?

- V současné době si budete v systému moci zkontrolovat historii svého účtu. V brzké budoucnosti plánujeme rozšíření možností o stahování a tisknutí faktur a daňových dokladů.


Jak se přihlásit?

- Pro přihlášení budete potřebovat účet v systému a e-mailovou adresu. Účet Vám vytvoříme na základě vyplnění formuláře, který naleznete zde. Dalším krokem bude podepsání dodatku ke smlouvě o zřízení účtu. O tom, že je pro Vás připraven k podepsání, Vás budeme informovat. Při podpisu dodatku získáte své přihlašovací údaje.


Na co nezapomenout?

- Při podpisu dodatku budete požádáni o předložení dokladu totožnosti, abychom si mohli ověřit, že přístup k účtu dostává do rukou ta správná osoba.


Nefunguje Vám přihlášení?

- Zkuste to ještě jednou o pár minut později. Pokud se Vám přihlášení nepodaří ani později, kontaktujte nás na parkoviste@vapekam.cz.

Chcete parkovat?
Žádost o vystavení smlouvy naleznete
zde.

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS! Seznam S-Rank PageRank JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika Seo servis optimalizace PageRank.cz